Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

Akvárium CO2 Elektromagnetický Ventil DC 12V Výstup Elektrické Magnetický Ventil pre Akvarijné Ryby Nádrž Príslušenstvo Dvojité Hlavu CO2 Elektromagnetický

€10.44

€16.07

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: co2 elektromagnetický, akvárium elektromagnetický ventil, co2 ihly, akvárium co2, regulator chihros, ihla ventil pre co2, co2 tank, predám akvárium zariadenia, akvárium co2, regulator double, akvárium co2, akvárium elektromagnetický.

 
 

100-240V široký vstupné napätie, DC 12V výstup, na elektromagnetický ventil je aktualizovaný tichý 12V verzia. Je to bezpečné, prijemne, malá a jednoduchá inštalácia, zapnúť a vypnúť automaticky, keď sa používa s časovač, s ním, lepšie udržať vaše vodné rastliny zdravé, pohodlnejšie a šetria energiu.

Funkcie:

BEZPEČNOSŤ A TICHÝ: 100-240V široký vstupné napätie, DC 12V výstup, na elektromagnetický ventil je AKTUALIZOVANÝ tichý 12V verzia, bezpečné a prijemne.

SETTABLE: Zapnúť a vypnúť automaticky, keď sa používa s časovač. Vďaka tejto CO2 magnetické elektromagnetický ventil, časovač môžete pripojiť vaše akvárium je systém osvetlenia a kusy z CO2 dodávky v závislosti od svetla. vedenie vaše vodné rastliny zdravé, pohodlnejšie a šetria energiu.

VHODNÉ PRE: G1/8 rozhranie výbava ventil, pasuje pre jednu hlavu elektromagnetický ventil. Ak nie G1/8 rozhranie, sa hodí pre 4*6 mm vetracie potrubie (vnútorné priemerom 4 mm a vonkajší priemer 6 mm).

TRVANLIVÉ A ĽAHKO SA inštalujú: Byť vyrobené z hliníkovej zliatiny materiálu, silné a mohutné. Tiež, jednoduché rozoberať, len odstrániť elektromagnetický ventil časť, pomocou jemné nastavenie ventilu, pripojenie na bublina počítadlo a vzduchového potrubia, aby sa stal no-elektromagnetický verziu.

EXTERIÉR: krajšie a malé, ako na bežnom magnetické ventily, s dlhšia životnosť.

STARAŤ ZDARMA ZÁRUKA: Akýkoľvek problém, kontaktujte náš obchod bez váhania. Česť slúžiť vám!

Špecifikácia:

Názov: Elektromagnetický ventil

Farba: Strieborná

Materiál: Hliníková zliatina

Výkon: 1W

Napätie: 100V-240V príkon, 12V stabilné nízkeho napätia výstup

Voliteľné typ: Jeden vedúci/dvojité hlavu

Jeden vedúci: Môžete pripojiť na výbava ventil, G1/8 rozhranie len

Dvojité hlavu: Pripojenie na 6*4 mm(vnútorný priemer 4 mm,vonkajší priemer 6 mm) vetracie potrubie

Život nepremokavé hodnosť

Veľkosť: 1.5*5.2*3.1 cm

Poznámka:

Výbava ventil rozhranie(ak nie G1/8 interface) nemôže byť napojené na jednu hlavu, môžete si kúpiť len obojstrannú elektromagnetický ventil a 4*6 mm vetracie potrubie.

Vhodný len pre ventil výstup tlaky pod 6 KG.

Package Informácie:

Veľkosť balenia: 13*13*5.1 cm

Package hmotnosť: 142 g

Darčeková Krabička Balenie

Zoznam Balíkov:

1* Elektromagnetický ventil


  • Moc: co2 urob si sám

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena