Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

Easycap USB 2.0, TV, Video, Audio VHS na DVD HDD Converter Zachytiť Kartu Adaptér DO videokaziet na DVD converter GT

€3.94

€4.92

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: ezcap hdmi, 3m 6800, captur video, audio auto, ios hdmi zachytiť kartu, palit grafické karty, renault captur, rca, usb, rca cabl, znamenie hdd.

 
 

Hot predaj! Easycap USB 2.0, TV, Video, Audio VHS na DVD HDD Converter Zachytiť Kartu Adaptér DO CD disku Popis: USB 2.0 Video Capture Adaptér Odosielať Video do POČÍTAČA cez USB port Záznam Videa v DVD/VCD/MP3/4 formáte a ukladať na pevný disk Prehrať Video Hier(PS2/3, Xbox 360, Wii....) na PC/Notebooku Pozerať Video na Desktop/Laptop Obrazovky Monitora S Profesionálne a jednoduché použitie video editor softvér: Ulead Video Studio 10.0 SE DVD Funkcie: Videokaziet na DVD converter Prehrať video hra na notebooku obrazovky PC prostredníctvom USB video adaptér, Video a zvuk zaznamenaný vždy v sync, Podpora viacerých video vstupy S-Video a Kompozitný RCA Video Zapnutím POČÍTAČA do full-featured video nahrávanie a upravovanie stanici Super jednoduchá inštalácia v priebehu niekoľkých minút fotografovanie na foto album Viac ako len sledujete video na notebooku alebo stolovom POČÍTAČI, môžete tiež nahrávať full motion video alebo momentka/stále rám obrazu z rôznych zariadení, ako napríklad DIGITÁLNA Videokamera, VCR/DVD prehrávač, Satelitný prijímač, video monitorovanie s vašou existujúce bezpečnosť sledovacích systémov alebo prehrať video hier na PC pre rôzne video zábavy Vynikajúce Video Výber/Switcher: Plynulé video zdroj prepínanie medzi PC, Kompozitný Video vstup, alebo S-Video vstup okamžite Podporuje po celom svete video systémy vrátane NTSC, PAL & SECAM Snap-shot tlačidlo pre uloženie stále obrázky, ako BMP alebo JPEG Resizable Okne Videa až do full screen display WDM Kompatibilné: To zodpovedá WDM štandard a pracuje s všetky video softvér kompatibilné s týmto štandardom kamerový Rozhranie: Všetky bezpečnostné CCTV kamery, fotoaparáty alebo videokamery môže byť pripojený do tohto zariadenia tak môžete premeniť svoj počítač na video surveillanc systém/monitor Špecifikácie: Zelená LED indikátor Napájania Full-Screen Video Rozlíšenie Vstupu: S USB 2.0 pripojenie: výstup rozlíšenie bude na celej obrazovke DVD video rozlíšenie až 720x480 pri 30 fps pre NTSC a 720 x 576 pri 25 fps pre PAL S USB 1.1 connection: video rozlíšenie dosahuje až k 320x240 pri 30 fps pre NTSC a 320x288 pri 25 fps video PAL Video vstup:1 S-video RCA vstup a typu kompozitný video vstup Video systém podporované: NTSC, PAL a SECAM Podporuje všetky video zachytávajúce/ nahrávania formátov, vrátane DV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 kodek DivX, SVCD/VCD, DVD, AVI, WMV Vysokej MPEG bitová rýchlosť úpravy až 10000K bps Podporuje farebné úpravy vrátane jasu, kontrastu, sýtosti, odtieň farby a ostrosť ovládanie USB powered prevádzky. Žiadny napájací adaptér potrebný príkon: 5VDC, 250mA(max) cez USB port Rozmer: 89mm x 28 mm x 14 mm Poznámka: Kompatibilné s: Windows 98 / ME, Windows 2000, Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, 8, 10 a Windows 8 Ak potrebujete ovládač, prosím, kontaktujte nás najskôr ,vďaka. Package Zahrnuté: 1 x USB 2.0 grafická karta s Audio 1 x USB kábel


 • Balenie: Iné
 • Názov Značky: KOOYUTA
 • Vonkajší Priemer: \
 • Číslo Modelu: GA02300
 • Druh: Iné
 • Konektor B: RCA
 • Package: No
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Aplikácia: Iné
 • Pohlavie: Muž-Žena
 • Konektor Na: USB

The product corresponds to the description. In the work has not yet tried, I will add a review later.

Dinobotswoop1 (2020-09-30)

I was relieved to see that it wasn't broken when I received it. I just checked with OBS on the Nintendo 64. Picture quality is 480p. The sound is a little bit cracked, but it's nothing to worry about. It's a fever, but it's not that hot. I mean, I had almost no fever. It's going to be very safe to use.

Patricia Holland (2020-10-31)

I bought it here. Sent and delivered quickly. Packing is paper envelope with polymer air film. Included device, disk, USB extension cable, instruction. No damage. Connected to the laptop, the program requested a pincode that is on the CD. Video capture is, all is well. On the tablet and smartphone did not check. To do this, you need a OTG adapter and installation of the capture program. I bought for other purposes-for operational verification of the performance of video cameras in the field with a tablet or smartphone. Evaluation for a very fast execution of the order is the most necessary. Recommend.

Mauriciussprietler11 (2020-11-08)

Delivered quickly, the quality is good.

Garifuna2003 (2020-11-05)

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena