Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

Kapelli Vlasy Brazílsky Rovné Vlasy Zväzky 3PC Non-Remy Vlasy Zväzky Ľudské Vlasy Rozšírenia Svetlo Hnedá #4 Doprava Zadarmo

€34.35

€68.69

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: krimpovacie vlasy, muži kravatu vlasy, značka vlasy, kadidlo oud, kambodžský vlasy, matné vlasy, kambodžský voľné vlny, vlasy humani, kambodžský čipky uzavretie, kambodžský vlna.

 
 

Názov Značky

Kapelli Ľudské Vlasy Zväzky Brazílsky Rovné Vlasy Zväzky Non-Remy Vlasy Zväzky 100% 3 PC Ľudské Vlasy Rozšírenia Svetlo Hnedá #4 Materiál 100% Ľudské Vlasy Výhodu voľného spleti,žiadne prelievanie,Č vši&žiadny zápach Dvojitý útok,Stroj vlasy väzba,veľmi mäkké a dosť Môžu byť farbené,ľudské vlasy, 3 zväzky Továreň na Priamy Predaj, Dobrá Kvalita, Rýchle dodanie, Najlepšie Služby, Dĺžka 8-26 palec je k dispozícii Color #4 Farba Hmotnosť 100 g(+/-5 g)/kus Súvisiace Štýl rovno, telo vlny,voľné vlny,hlboké vlny,hlboké voľné vlny,kinky vlnité,Kučeravé Jerry

Otázka:Bude to prelievanie a spleť?

Odpoveď:Prelievanie: niekoľko prameňov počiatočné prelievanie nových vlasov je normálny. Vždy navrhnúť zákazníkovi tesnenie útek pred inštaláciou a štetcov to so širokým zub hrebeň.

Nadmerné vylučovanie spôsobí tým, že útok na rezanie alebo sucha. Prosím, vždy tesnenie končí, ak ste vystrihli útok na inštaláciu a udržiavať ho moisturized.

Spleť: Obvykle, naše vlasy nebudú spleti, pretože to je kutikulu neporušené ľudských vlasov. Avšak, sucho, ropa a nečistoty build-up, slanej vode, alebo nie česanie sa denne bude viesť k spleti a zvliekanie. Prosím, postupujte podľa starostlivosť o vlasy návod a použitie dobré shampoo &conditioner na umývanie vlasov dvakrát týždenne.

Otázka:môžem farbivo ho do inej farby, a vykonať ďalšie štýl?

Odpoveď: Áno, naše vlasy sú 100% ľudské vlasy môže byť farbené, odfarbené a permed. Avšak, často farbené a permed bude robiť škodu na vlasy, dokonca aj zničiť chĺpky. Prosím, nerobte to často.

Otázka:Prečo sú krátke fúzy na útek?

Odpoveď:Keď chĺpky rez od darcov ,to je zväzok dlhé vlasy a bez útku. Dĺžka vlasov je potrebné zložiť na šitie útku.

To je dôvod, prečo tam sú krátke fúzy jednej strane. Prosím, nebojte sa o to nebude mať vplyv vlasy vyzerať, a nebude mať vplyv na vlasy, pomocou a kvalitu.

Otázka: Je každý prameň vlasov rovnakú dĺžku?

Odpoveď:Naše vlasy sú 100% ľudské vlasy, rezanie z mladých darcov. Ako naše vlastné vlasy, pravé ľudské vlasy nie je možné rásť presne rovnakú dĺžku každej jednej oblasti činnosti. To je dôvod, prečo ľudské vlasy končí sa vždy tenšie než hore. Prosím, plne pochopiť a zvážiť pred podaním objednávky.

Otázka:Ako merať dĺžka vlasov?

Odpoveď:Pre vlnité vlasy, prosím, úsek to rovno, potom sa meranie.

Kapelli Ľudské Vlasy Zväzky Brazílsky Rovné Vlasy Zväzky Non-Remy Vlasy Zväzky 100% 3 PC Ľudské Vlasy Rozšírenia Svetlo Hnedá #4

pre-farebné ľudské vlasy väzbe zväzky s uzáverom ombre Brazílsky ľudské vlasy väzbe zväzky ľudské vlasy zväzky s uzáverom,zväzky s uzáverom,ali milosť,ľudské vlasy zväzky,panenské vlasy,čipky frontálne,nadula vlasy zväzky,peruánsky panenské vlasy,3 zväzky s uzáverom,unice vlasy zväzky s uzáverom,brazílsky telo vlna s uzáverom,telo vlna zväzky,peerless panenské vlasy,mi lisa vlasy,brazílsky rovné vlasy zväzky s uzáverom,malajzie panenské vlasy,360 čipky čelnej s zväzok,hlboké vlny zväzky s uzáverom,zväzky s čelnej,krása navždy vlasy,čelnej s zväzky,hlboké vlny brazílsky vlasy,telo vlna,ali annabelle,nový star vlasy,voľné vlny zväzky,peruánsky vlasy zväzky s uzáverom,čipky uzavretie,brazílsky vlasy väzbe zväzky s uzáverom,západ kiss vlasy,vlna,vip krásu vlasov,hj väzbe krásy,ali julia vlasy,telo vlna zväzky s uzáverom,čipky čelnej uzáver s zväzky,rosa krásu vlasov,vodné vlny zväzky s uzáverom,3 zväzok sa zaoberá,alipeal vlasy,longqi vlasy,malajzijská kučeravé vlasy,mshere vlasy,4 zväzky s uzáverom,blond zväzky s uzáverom,celie vlasy,613 zväzky,isee vlasy,,mocha vlasy,recool vlasy,voľné vlny zväzky s uzáverom,milosť vlasy,annabelle,yolissa vlasy,remy vlasy zväzky,moderné zobraziť vlasy,3 zväzky s čelnej,peruánsky telo vlna,sos,brazílsky panenské vlasy s uzáverom,alipearl,ľudské vlasy zväzky s čelnej,anjel milosti vlasy,lemoda,maxine vlasy,alibele,luvin vlasy,kučeravé,brazílsky kučeravé vlasy,panna vlasy,cexxy vlasy,burgundsko brazílsky vlasy,satai vlasy,ruiyu vlasy,hlboké kučeravé brazílsky vlasy,čelné a zväzkov,kučeravé zväzky s uzáverom,princezná vlasy,duša lady vlasy,vlasy peeless


 • Ľudské Vlasy Typ: Brazílsky Vlasy
 • Názov Značky: Kapelli
 • Materiál Triedy: Non-remy Vlasy
 • Vhodné Umiera Farby: Tmavšie Farby Len
 • Balenie: 3 ks Útku
 • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=10%
 • Môže Byť Permed: Áno
 • Chemické Spracovanie: Permed
 • Textúra: Rovné

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena