Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3

Hoya HD CPL Filter 67mm 72 mm 77mm 82mm Kruhové Polarizačné HD CIR-PL Slim Polarizer Pre Objektív Fotoaparátu bol vyrobený v JAPONSKU

€25.51

€27.73

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: filter hoya, cpl filter hoya, kruhový polarizer 62mm, 95 filter, kruhový polarizer 28mm, filter len, nd 4000, filter foto, cpl hoya, HOYA.

 
 

Hoya HD CPL Filter 67mm 72 mm 77mm 82mm Kruhové Polarizačné HD CIR-PL Slim Polarizer Pre Objektív Fotoaparátu, ČO ROBÍ

Keď tu slovo "Polarizované" veľa negatívnych vecí, ktoré prichádzajú na myseľ, nuž, je to rovnaké v fotografovanie polarizované svetlo je niečo, čo nechcete, a Zomei Kruhové Polarizer filter môže zlepšiť svoje fotografie.

Kruhové polarizačné filtre umožňujú fotografom dosiahnuť tvorivé, v-kamera, efekty, nie je možné po obraz je vytvorený. A polarizačný filter jednoducho odfiltruje nechcené odrazy od nekovových povrchov, ako je napríklad voda a sklo okrem svetlo odrážajúce mimo vlhkosti a znečistenia v atmosfére. Otáčaním filter môžete vybrať práve suma filtrácie potrebné na dosiahnutie kreatívny efekt. To má za následok modrejšie neba, ekologickejšie listy, znížiť alebo eliminovať odrazy, a väčšiu jasnosť vo vašom výsledná snímka. ODFILTRUJE POLARIZOVANÉ SVETLO

Polarizované svetlo je svetlo, kto je lúče boli roztrúsené v dôsledku znečistenia, vlhkosti v atmosfére a odrazom. Kruhový polarizer filter umožňuje iba svetelné lúče, ktoré sú na cestách v jednom smere ak chcete zadať objektív. To je, ako Kruhové polarizer funguje, je to mágia.

Tu je schéma, ako jednoduchý lineárny polarizer funguje


  • Druh: Polarizer Filter
  • Názov Značky: BINYEAE

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena