Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

SONOFF SNZB-04 Bezdrôtový Dvere/Okno, Senzor Upozornenie Oznámenie Zabezpečenie Inteligentného domu Pracovať S EWeLink APP ALexa Domovská stránka Google

€8.37

€11.16

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: sonoff, mini sonoff, smart home, prepnite položku wifi, aqara dvere, dvere tuya smart, teplo, vlhkosť, siemens prepínač, homekit prepínač, aqara.

 
 

SONOFF SNZB-04 Bezdrôtový Dvere/Okno, Senzor Upozornenie Oznámenie Zabezpečenie Inteligentného domu Pracovať S EWeLink APP ALexa Domovská stránka Google

Popis:

Bezdrôtový dvere/okno, senzor je dôležité vedieť, kto prichádza do a von z vášho domova, tak to je najviac často používaný ako súčasť smart security system.

SONOFF SNZB-04 je ZigBee dva-in-one wireless dvere/okno snímača, ktoré je možné dať na vaše dvere alebo okno povedať vám upozornenie, oznámenia, ak vaše dvere alebo okno otvorené alebo zatvorené, pridať ďalšiu vrstvu zabezpečenia vášho domova. Senzor poskytuje vám možnosť vytvoriť scénu prepojenie ZigBee a Wi-Fi zariadení. Úvodný a záverečný stav dvere/okno sú synchronizované na vašom mobilnom telefóne, už myslieť späť, či dvere/dole je vypnuté alebo nie. To je naozaj užitočné, a môže pomôcť môžete zapnúť alebo vypnúť svetlo v akcii. Pracuje v harmónii, môžete nastaviť scénu dostať svoje chodbe osvetlené hneď po otvorení dverí. Funkciu fotoaparátu, môže byť zapnuté, snímač stránky v eWeLink APP, ktorá tiež umožňuje zobraziť jasne, kto vstúpi do vášho domova, aj vy sa môžete strašiť cudzinec a spýtať sa ho, opustiť svoj domov hneď s dvoma-way audio funkcie. Svoju žiadosť môžete tiež rozšíriť a široký oblastiach, ako sú zásuvky, garážové brány, rolety, atď. Stačí nalepiť kdekoľvek dve veci spojiť, a to vždy v bezpečí, aj keď nechcete sledovať, aby na to. Zdieľať snímač s rodinou, aby sa im schopnosť rýchlo ovládať a sledovať svoj domov spolu. Jednoduchá inštalácia pre jednoduchšie nastavenie. Kôra a priamo nalepiť ho na cieľové miesto, alebo objekt, inteligentný bezpečnostný systém je pripravený pre vás.

Pripomenie vám, keď sa dvere/okno je otvorené a uzavreté.

Synchronizácia otváranie & zatváranie stav dvere/okno o APLIKÁCII.

Môžete urobiť ZigBee a Wi-Fi zariadenia, udržiavať prepojenie.

Ovládanie svetla s akciou.

Podpora pridanie SONOFF fotoaparát ak chcete zobraziť, čo sa stalo u vás doma.

Zdieľať ovládanie umožňuje ostatným používateľom ovládať pripojené zariadenie rýchlo.

3-mesačnú históriu záznamov skontrolujte .

Low-battery oznámenie.

Jednoduché, ošúpte a držať inštalácie.

Špecifikácie:

Batéria: 3V(CR2450);

Bezdrôtové pripojenie: Zigbee 3.0;

Materiál: PC;

Rozmer:

Magnet: 32X15.6X13mm

Senzor: 47X27X13.5 mm

Zigbee Most Popis:

SONOFF ZigBee Most je srdcom inteligentného domu, ktorá umožňuje vzdialene spravovať rôzne ZigBee zariadenia a senzory na monitorovanie a kontrolu účely domov, a umožňuje vám vytvoriť inteligentný scény, aby sa Wi-Fi a ZigBee inteligentné zariadenia komunikovať na prístup k inteligentnejšej domov a kontrolu ich všetky použitím eWeLink APP. To maximalizuje účinnosť až 32 pripojený sub-zariadenia, ktoré sú ZigBee-založené vypínače, zástrčky a bezpečnostné senzory. , , SONOFF ZigBee prepínač bezdrôtovej komunikácie a senzorov, ako je teplota a vlhkosť, senzor pohybový senzor a bezdrôtové pripojenie na dvere/okno, senzor môže byť spojený s Mostom, aby vám možnosť vytvoriť si rôzne scény väzby. Ako ďalšie podporované zariadenia, Most aj môžete pracovať s jedným-gang smart switch, teplota a vlhkosť, senzor pohybu, bezdrôtové pripojenie na dvere/okno, senzor a senzor vody, ktoré sú certifikované podľa ZigBee Alliance. Jeden-poklepaním na párovanie všetky sub-devices, rýchlejšie ako Wi-Fi párovanie. Podporuje pridanie kamery, na Moste alebo sub-devices, vhodné na zobrazenie vášho domova na jednom z nich. Môžete tiež príkaz Alexa alebo Domovská stránka Google na hlasové ovládanie vášho domova.

Špecifikácia SONOFF ZBBridge

Vstup: 5V 1A;

Bezdrôtové Pripojenia: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHZ, Zigbee 3.0;

Materiál: PC V0;

Rozmer: 62X62X20mm

Support Sub-devices: , , SNZB-01 Prepínač Bezdrôtovej komunikácie(už čoskoro), SNZB-02 Temp. & Hum. Senzorom(coming soon), SNZB-03 Pohybovým Senzorom(coming soon), SNZB-04 Bezdrôtový Dvere/Okno, Senzor(už čoskoro)

Špecifikácie:

Špecifikácia SONOFF ZBBridge

Vstup: 5V 1A;

Bezdrôtové Pripojenia: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHZ, Zigbee 3.0;

Materiál: PC V0;

Rozmer: 62X62X20mm

Support Sub-devices: BASICZBR3 Smart Switch, S31 Lite zb Smart Plug, SNZB-01 Prepínač Bezdrôtovej komunikácie(už čoskoro), SNZB-02 Temp. & Hum. Senzorom(coming soon), SNZB-03 Pohybovým Senzorom(coming soon), SNZB-04 Bezdrôtový Dvere/Okno, Senzor(už čoskoro)


 • Číslo Modelu: Zigbee Prepínač Bezdrôtovej Komunikácie
 • Kompatibilita: Všetky Kompatibilné
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Fotoaparát Vybavený: Áno
 • Certifikácia: CE
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Názov Značky: sonoff

Received the product working. Device ZigBee small as anunucio.

Marko Vladimir (2020-12-22)

Super fast delivery, very like again, all OK

Kuzya1991 (2020-10-16)

All OK, good arrived, like Again

Ztanya1703 (2021-01-21)

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena