Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1

Dimater=30 mm Kolo Kruh 3M 5952 Ťažkých Obojstranná Lepiaca Akryl Penové Nálepky Black Dobré Pre Auto, Mobilný Telefón Majiteľa

€3.60

€3.79

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: fréza pásky, 3m kolo, 3m držiak do auta, 436, 300lse, štítok záruka, 25m obojstranná páska priehľadná, lepidlo pásky dve bočné, 3m kolo nálepky, 3m vhb.

 
 

Táto aukcia je pre 30mm kolo 3M VHB 5952 Obojstranné Pásky Značka: 3M Model: 5952 VHB:Veľmi Vysoká Dlhopisov Lepidlo, Zips Farba: Čierna Hrúbka:1.1 mm Teplota Resistance : Minúty Hodín 300°C(149°C) / Dni, Týždne 200°F(93°C)

Popis

Rýchlo a ľahko-to-použitie trvalé lepenie metóda poskytuje vysokú pevnosť a dlhodobú životnosť Prakticky neviditeľné upevnenie udržuje povrchy hladké Môže nahradiť mechanickými spojovací materiál (nity, zváranie, skrutky) alebo tekuté lepidlá Čierna, 0.045 v (1.1 mm), upravené akrylové lepidlo a veľmi prispôsobivá akryl penové jadro dlhopisov na širokú škálu povrchov vrátane práąkovým nástrekom farby a nepravidelný povrch

Odporúčané Aplikácie

Dekoratívny materiál a trim Štítky a logá Elektronické zobrazí Panel rám Stiffener na panel

Ako používať túto pásku?

Čistenie :Pre maximálnu pevnosť,povrch musí byť čistý, suchý, hladký, ani hrdza a ropného znečistenia.Typické čističe obsahujúce rozpúšťadlá sú heptán alebo izopropyl alkoholu.

Tlak : Tlak na lepidlo a povrch môže pomôcť zlepšiť pevnosť,valčekom alebo stôl môže byť použitý.

Čas : Po aplikácii, pevnosť zvýši, ako lepidlo tokov na povrch. Pri izbovej teplote približne 50% konečná pevnosť sa dosiahne po 20 minútach, 90% po 24 hoursand 100% po 72 hodinách.

Teplota :Ideálny aplikácii teplota 70°C do 100°F (21degree celzia, na 38degree celzia).Prevádzková teplota by nemala byť nižšia ako 10 stupňov celzia, teplota je príliš nízka, bude viesť k vytvrdnutí dlhšie. Ak je teplota príliš nízka, presun materiálu a lepiacej pásky do teplej vnútorné skladovanie alebo na vykurovanie liečby.

Otázka: koľko percent konečná pevnosť môžem očakávať okamžite po aplikácii? Po 24 hodinách? Po 72 hodinách?

A. Okamžite po aplikácii je vyrobený, asi 60% pevnosť sa dosiahne. Ako lepidlo pokračuje na mokré-out povrchu, môžete očakávať, že bond byť na asi 75% - 80% po 24 hodinách. Po 72 hodinách, 95%+ z pevnosť sa dosiahne. Bond bude aj naďalej stavať s časom.

Otázka: Je pásky rozpúšťadiel, odolný?

A. Áno, 3M akrylová penové pásky sú odolné voči väčšine bežných automobilov, rozpúšťadlá, ako je benzín, motorová nafta, podložka rozpúšťadlo, atď. Rozpúšťadlo odolnosť je funkcia typu rozpúšťadlo, čas expozície a teploty.

Otázka: Prečo nemá pásky pocit, lepkavé?

A. 3 M vysoký výkon akrylové lepidlá majú tendenciu byť pevné a suché na dotyk. Sú určené na lepenie materiálov, iné ako kože. V lepidlá používané sú navrhnuté tak, aby ste dosiahli optimálny výkon a priľnavosť k automobilov, substrátov a komponentov. Prírodné oleje a vlhkosti z pokožky sa môže líšiť od osoby k osobe a ovplyvňujú "palec odvolanie" z 3M Akrylová Penové Pásky. Na jednu osobu, pásky môžu cítiť veľmi lepkavé a pre iného to môže cítiť oveľa menej lepkavé na dotyk. Rozdiel v "palec odvolanie" je v variant 2 jednotlivca pokožky povrchy nie lepidlo.

Q. časť nie je v súlade so vozidla. Čo by mohlo byť zle?

A. Oblasti vyšetrovať pre zlá priľnavosť alebo výkon patrí: Kontrola povrchovej kontaminácie. Na podkladoch musia byť čisté a bez akýchkoľvek kontaminantu. Toto je najčastejšou príčinou nízkej adhézie. Skontrolujte povrch zápas. Sú dva povrchy, ktoré majú byť lepené dobrý zápas? Skontrolujte správne uplatňovanie tlak a mokré-out. Skontrolujte zadnú komponentu pre rovinnosť. Kontrola inštalácie pre správne postupy.


  • Lepiaca Páska Typ: Obojstranné Pásky
  • Sledovacie Číslo: možno skontrolovať online
  • Číslo Modelu: 5952
  • Veľkosť: round 30 mm
  • Druh: Lepiaca Páska
  • Hrúbka: 1.1 mm
  • farba: čierna
  • Vysoká Teplota Odolať: Áno

To see the use if it really sticks as it should

Mjayed 007 (2020-12-03)

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena